ROZKŁAD JAZDY (Pogoda Express)

Linia :  Białystok – Klepacze - Niewodnica Korycka/Kościelna – Pomigacze - Turośń Kościelna

 
Odjazdy z Białegostoku
C C C C   Dworce i przystanki   C C C

C

6.10 7.35 13.25 15.45 BIAŁYSTOK "BIACOMEX" ul. Boh. M. Cassino 7.24 9.24 14.44 17.09
I I I I Białystok ul.Kolejowa(159)PKP 7.21 9.21 14.41 17.06
6.13

7.38

13.28 15.48 Białystok ul.Kolejowa(596)PKP  I I I I
6.16 7.41 13.31 15.51 Białystok ul.Hetmańska(133)AUCHAN  I I I I
I I I I Białystok ul.Hetmańska(132)AUCHAN  7.18 9.18 14.38 17.03
6.19 7.44 13.34 15.54 Białystok ul.Al.Niepodl.271(GARAŻE)  I I I I
I

I

I I Białystok ul.HETMAŃSKA(579)Piekarnia  7.15 9.15 14.35 17.00
6.21 7.46 13.36 15.56 Białystok ul.Klepacka(184)Kościół  I I I I
I I I I Białystok ul.Klepacka(185)Kościół  7.13 9.13 14.33 16.58
6.23 7.48 13.38 15.58 Klepacze  I I I I
I I I I Klepacze  7.11 9.11 14.31 16.56
6.26 7.51 13.41 16.01 Niewodnica Kościelna(cmentarz)  7.08 9.08 14.28 16.53
6.28 7.53 13.43 16.03 Niewodnica Kośc. (Łąkowa)  7.06 9.06 14.26 16.51
6.29 7.54 13.44 16.04 Niewodnica Kościelna (Myśliwska)  7.05 9.05 14.25 16.50
6.30 7.55 13.45 16.05 Niewodnica Kościelna (Polna)  7.04 9.04 14.24 16.49
6.31 7.56 13.46 16.06 Niewodnica Korycka II (ŚWIETLICA)  7.03 9.03 14.23 16.48
6.32 7.57 13.47 16.07 Niewodnica Korycka (sklep - Chorten)  7.02 9.02 14.22 16.47
6.34 7.59 13.49 16.09 Kol. Koplany  7.00 9.00 14.20 16.45
6.38 8.03 13.53 16.13 Pomigacze  6.55 8.55 14.15 16.40
6.41 8.06 13.56 16.16 Juraszki  6.53 8.53 14.13 16.38
6.43 8.08 13.58 16.18 Turośń Kościelna ul.Białostocka  6.51 8.51 14.11 16.36
6.44 8.09 13.59 16.19 Turośń Kościelna ul. Lipowa

6.50

8.50 14.10 16.35
Odjazdy z Turośni Kościelnej

 C – autobus kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku.