ROZKŁAD JAZDY (Pogoda Express)

Linia : Białystok –  Kleosin  - Niewodnica Korycka/Kościelna -  Niecki  - Turośń Kościelna

Odjazdy z Białegostoku
B B AD AD AD AD AD B B   Dworce i przystanki   B B AD AD AD AD AD B B
5.05 6.15 7.50 9.55 11.50 13.40 15.20 17.00 19.15 BIAŁYSTOK "BIACOMEX" ul. Boh. M. Cassino 6.12 7.27 9.27 11.32 13.27 15.07 16.52 18.27 20.42
I I I I I I I I I Białystok ul. Wyszyńskiego 518 6.10 7.25 9.25 11.30 13.25 15.05 16.50 18.25 20.40
5.07 6.17 7.52 9.57 11.52 13.42 15.22 17.02 19.17 Białystok  ul.Kopernika/Bema 173 I I I I I I I I I
I I I I I I I I I Białystok ul.Kaczorowskiego 530 6.08 7.23 9.23 11.28 13.23 15.03 16.48 18.23 20.38
I I I I I I I I I Białystok ul. Wiejska 529 6.07  7.22 9.22 11.27 13.22 15.02  16.47  18.22 20.37
I I I I I I I I I Białystok ul. Wiejska 528 6.06 7.21 9.21 11.26 13.21 15.01 16.46 18.21 20.36
5.09  6.19 7.54  9.59 11.54 13.44 15.24 17.04 19.19 Białystok ul. Wiejska 526 I I I I I I I I I
5.11 6.21 7.56 10.01 11.56 13.46 15.26 17.06 19.21 Białystok ul. Kawaler. 147,152 6.04 7.19 9.19 11.24 13.19 14.59 16.44 18.19 20.34
I I 7.59 10.04 11.59 13.49 15.29 17.09 19.24 Kleosin (Politechnika)  6.02 7.17 9.17 11.22 13.17 14.57 16.42 18.17 20.32
I I 8.01 10.06 12.01 13.51 15.31 17.11 19.26 Kleosin (Baczyńskiego) 6.00 7.15 9.15 11.20 13.15 14.55 16.40 18.15 20.30
I I 8.04 10.09 12.04 13.54 15.34 17.14 19.29 Księżyno(Kościół) 5.58 7.13 9.13 11.18 13.13 14.53 16.38 18.13 20.28
I I 8.07 10.12 12.07 13.57 15.37 17.17 19.32 Niewodnica Korycka (sklep - Chorten) 5.55 7.10 9.10 11.15 13.10 14.50 16.35 18.10 20.25
I I 8.09 10.14 12.09 13.59 15.39 17.19 19.34 Niewodnica Korycka II (ŚWIETLICA) 5.53 7.08 9.08 11.13 13.08 14.48 16.33 18.08 20.23
I I 8.10 10.15 12.10 14.00 15.40 17.20 19.35 Niewodnica Kościelna ul.Polna 5.52 7.07 9.07 11.12 13.07 14.47 16.32 18.07 20.22
I I 8.11 10.16 12.11 14.01 15.41 17.21 19.36 Niewodnica Kościelna ul.Myśliwska 5.51 7.06 9.06 11.11 13.06 14.46 16.31 18.06 20.21
I I 8.12 10.17 12.12 14.02 15.42 17.22 19.37 Niewodnica Kościelna (Łąkowa) 5.50 7.05 9.05 11.10 13.05 14.45 16.30 18.05 20.20
I I 8.13 10.18 12.13 14.03 15.43 17.23 19.38 Trypucie -Mińce 5.49 7.04 9.04 11.09 13.04 14.44 16.29 18.04 20.19
I I 8.15 10.20 12.15 14.05 15.45 17.25 19.40 Trypucie (tory) 5.47 7.02 9.02 11.07 13.02 14.42 16.27 18.02 20.17
I I 8.17 10.22 12.17 14.07 15.47 17.27 19.42 Tołcze (szkoła) 5.45 7.00 9.00 11.05 13.00 14.40 16.25 18.00 20.15
5.26 6.36 8.20 10.25 12.20 14.10 15.50 17.30 19.45 Niecki 5.42 6.57 8.57 11.02 12.57 14.37 16.22 17.57 20.12
5.28 6.38 8.22 10.27 12.22 14.12 15.52 17.32 19.47 Iwanówka 5.40 6.55 8.55 11.00 12.55 14.35 16.20 17.55 20.10
5.30 6.40 8.24 10.29 12.24 14.14 15.54 17.34 19.49 Iwanówka II 5.38 6.53 8.53 10.58 12.53 14.33 16.18 17.53 20.08
5.32 6.42 8.26 10.31 12.26 14.16 15.56 17.36 19.51 Turośń Kościelna ul. Białostocka 5.36 6.51 8.51 10.56 12.51 14.31 16.16 17.51 20.06
5.33 6.43 8.27 10.32 12.27 14.17 15.57 17.37 19.52 Turośń Kościelna ul. Lipowa 5.35 6.50 8.50 10.55 12.50 14.30 16.15 17.50 20.05
Odjazdy z Turośń Kościelna


  A – kursuje codziennie
  B – kursuje od poniedziałku do soboty
  D - autobus nie kursuje w dniach 25,26 XII, 1 I oraz Pierwszy i Drugi dzień Świąt Wielkanocnych