ROZKŁAD JAZDY (Pogoda Express)

Linia: Bielsk Podlaski – Białystok przez Rzepniki

Odjazdy z Bielska Podlaskiego
  Dworce i przystanki
6.30 9.25 12.00 14.30 17.05 19.25 Bielsk Podl. ul. Kolejowa p 8.52 11.47 14.07 16.52 19.07 21.37
6.31 9.26 12.01 14.31 17.06 19.26 Bielsk Podl.ul.Mickiewicza /Cerkiew/PSS/    8.51 11.46 14.06 16.51 19.06 21.36
6.32 9.27 12.02 14.32 17.07 19.27 Bielsk Podl. ul. Mickiewicza /Ratusz                 8.50 11.45 14.05 16.50 19.05 21.35
6.35 9.30 12.05 14.35 17.10 19.30 Bielsk Podl. ul.Białostocka / Kleberga 8.47 11.42 14.02 16.47 19.02 21.32
6.37 9.32 12.07 14.37 17.12 19.32 Proniewicze 8.45 11.40 14.00 16.45 19.00 21.30
6.40 9.35 12.10 14.40 17.15 19.35 Haćki 8.42 11.37 13.57 16.42 18.57 21.27
6.42 9.37 12.12 14.42 17.17 19.37 Chraboły 8.40 11.35 13.55 16.40 18.55 21.26
6.44 9.39 12.14 14.44 17.19 19.39 Deniski 8.38 11.33 13.53 16.38 18.53 21.23
6.46 9.41 12.16 14.46 17.21 19.41 Ploski skrz. 8.36 11.31 13.51 16.36 18.51 21.21
6.48 9.43 12.18 14.48 17.23 19.43 Ploski , zajazd 8.34 11.29 13.49 16.34 18.49 21.19
6.52 9.47 12.22 14.52 17.27 19.47 Wojszki skrz. 8.30 11.25 13.45 16.30 18.45 21.15
6.53 9.48 12.23 14.53 17.28 19.48 Wojszki  (ośrodek) -  nż 8.29 11.24 13.44 16.29 18.44 21.14
6.54 9.49 12.24 14.54 17.29 19.49 Wojszki  wieś 8.28 11.23 13.43 16.28 18.43 21.13
6.56 9.51 12.26 14.56 17.31 19.51 Rzepniki 8.26 11.21 13.41 16.26 18.41 21.11
7.00 9.55 12.30 15.00 17.35 19.55 Klewinowo skrz. 8.22 11.17 13.37 16.22 18.37 21.07
7.01 9.56 12.31 15.01 17.36 19.56 Klewinowo kolonia  - nż 8.21 11.16 13.36 16.21 18.36 21.06
7.02 9.57 12.32 15.02 17.37 19.57 Nowosady Kolonia 8.20 11.15 13.35 16.20 18.35 21.05
7.03 9.58 12.33 15.03 17.38 19.58 Janowicze Kolonia 8.19 11.14 13.34 16.19 18.34 21.04
7.05 10.00 12.35 15.05 17.40 20.00 Kudrycze 8.17 11.12 13.32 16.17 18.32 21.02
7.09 10.04 12.39 15.09 17.44 20.04 Solniczki 8.13 11.08 13.28 16.13 18.28 21.58
7.10 10.05 12.40 15.10 17.45 20.05 Solniczki II  - nż 8.12 11.07 13.27 16.12 18.27 20.57
7.12 10.07 12.42 15.12 17.47 20.07 Stanisławowo 8.10 11.05 13.25 16.10 18.25 20.55
7.13 10.08 12.43 15.13 17.48 20.08 Stanisławowo II - nż 8.09 11.04 13.24 16.09 18.24 20.54
7.16 10.11 12.46 15.16 17.51 20.11 B-stok ,ul. Mickiewicza SĄD REJONOWY 247,248 8.06 11.01 13.21 16.06 18.21 20.51
7.17 10.12 12.47 15.17 17.52 20.12 B-stok ,ul. Mickiewicza OGRÓDKI DZIAŁK.241,240 8.05 11.00 13.20 16.05 18.20 20.50
7.18 10.13 12.48 15.18 17.53 20.13 B-stok ,ul. Mickiewicza (JAGIELLOŃSKA) 242 | | | | | |
7.19 10.14 12.49 15.19 17.54 20.14 B-stok ,ul. Mickiewicza (ORZESZKOWEJ)244 | | | | | |
| | | | | | B-stok ,ul. Mickiewicza (PODLEŚNA)238 8.00 10.55 13.15 16.00 18.15 20.45
7.21 10.16 12.51 15.21 17.56 20.16 B-stok ul.11-go Listopada (SZPITAL) 216 | | | | | |
7.24 10.19 12.54 15.24 17.59 20.19 B-stok ,ul.Zwierz. (AKADEMIKI)587,PKS 7.59 10.54 13.14 15.59 18.14 20.44
7.26 10.20 12.56 15.26 18.01 20.21 B-stok ul. Kopernika (BEMA)173,174 7.57 10.52 13.12 15.57 18.12 20.42
7.28 10.23 12.58 15.28 18.03 20.23 BIAŁYSTOK "BIACOMEX" ul. Boh. M. Cassino 8 7.55 10.50 13.10 15.55 18.10 20.40
Odjazdy z Białegostoku

autobus kursuje caŁy rok